top of page
Image by JOHN TOWNER

Svatba v kostele a na netradičních místech

Církevní svatby jsou stále velmi oblíbenou volbou pro mnoho párů, avšak čím dál více snoubenců hledá netradiční místa pro svůj velký den. Níže na mapě najdete jak netradiční svatební místa, tak krásné kostely.

Image by Cristina Gottardi
Image by Jessica Kantak Bailey

Výběr místa pro svatební obřad může být rozhodujícím krokem při plánování vašeho velkého dne. Máte-li rádi tradiční a duchovní atmosféru, pak církevní obřad v kostele, kapli nebo katedrále může být tou správnou volbou. Každý z těchto prostorů přináší své vlastní kouzlo a historii, které dodají vaší svatbě zvláštní a posvátnou atmosféru.

Pokud vás však lákají netradiční svatební zážitky, Jihočeský kraj má pro vás mnoho skvělých možností. Co takhle svatba v Terčině Údolí, kde se budete moci oddávat uprostřed nádherné přírody? Nebo si představte svatební obřad ve výškách korun stromů na Lipně, kde se budete cítit jako ve světě pohádek. A co třeba svatba na lodi, kde si budete moci říci své "ano" při jízdě po jezeře? Možností je mnoho a vaše svatební cesta může být stejně originální a nezapomenutelná jako vy sami.

bottom of page