top of page
Image by Nick Night

Pohádková svatba
na zámku v Jihočeském kraji

Vaše svatební pohádka na zámku v Jihočeském kraji čeká! Prozkoumejte naši mapu svatebních zámků a splňte si sen o dokonalé svatbě v pohádkovém prostředí. Najděte svůj vlastní zámek a staňte se na jeden den princeznou svého příběhu.

Image by Thomas Kelley
Image by Jessica Kantak Bailey

Svatba na zámku je jako pohádka, kde se sny stávají skutečností. Zámek Hluboká nad Vltavou, obzvláště oblíbený mezi českými zámky, sloužil jako kulisa pro mnoho českých pohádek, jako Pyšná princezna, Jezerní královna, či Tři bratři. Podobně zámky Blatná a Červená Lhota se staly dějišti dalších známých příběhů.

Obřad na zámku je slavností plnou symboliky a historie. Zvuky starobylé hudby doprovázejí nevěstu ke svému budoucímu manželovi v historické kapli. Po obřadu se hosté přesouvají do zámeckých zahrad, kde se koná recepce, plná radosti a oslav.

Svatba na zámku není jen o jednom dni, ale o celém zážitku. Svatební hosté se mohou účastnit prohlídek zámku, procházek po zahradách nebo relaxace u bazénu. Každý okamžik je naplněn magií a historií, která se bude vzpomínat ještě dlouho.

A když se slavnostní víkend blíží ke konci, zůstane za zámkem vzpomínka na ten nezapomenutelný okamžik, kdy se dvě duše spojily v lásce a štěstí. Svatba na zámku je nejen romantickým snem, ale také začátkem nové kapitoly plné lásky a dobrodružství.

bottom of page