top of page
LOGO Akce NA JIHU

Setkání svatebních dodavatelů a jihočeských nevěst

16.3.2024 se uskutečnilo první setkání svatebních dodavatelů na kouzelném svatebním místě ve Vlachovo Březí na Panském Pivovaru Galerie

Proč setkání?

V loňském roce jsem obdržela několik dotazů od svatebních dodavatelů, zda bych neorganizovala něco i pro ně, a zda bych mohla zvážit i jiné lokalizace než pouze České Budějovice.

Při návštěvě prvního svatebního místa, které se rozhodlo připojit se k naší iniciativě, jsem přednesla tyto návrhy a bez váhání jsme rezervovali termín.

Abychom předešli zklamání budoucích nevěst, že nebudou moci vidět všechny dodavatele a krásné svatební místo, rozhodli jsme se zahrnout odpolední část i pro ně. Bude to jedinečná příležitost, kde se mohou setkat s jejich potenciálními dodavateli a prohlédnout si krásné svatební místo.

Těšíme se na vaši účast a na společné sdílení krásy a inspirace pro svatební přípravy.

Benefity pro dodavatele

Proč se zúčastnit setkání

Poznej dodavatele ve svém okolí: Seznámení s dalšími dodavateli ve svém okolí a možnost navázání nových obchodních vztahů.

Užij si krásný den na nádherném svatebním místě. Ochutnej skvělé jídlo a pití.

Práce na nádherném místě: Získání možnosti prezentovat své služby nebo produkty na krásném svatebním místě, což může posílit dojem u potenciálních klientů.

Exkluzivní nabídky pro účastníky: Možnost nabídnout exkluzivní slevy nebo nabídky pro svatební páry, kteří se účastní setkání.

Navaž spolupráce v Jihočeském kraji pod záštitou Jihočeské nevěsty

Podpora místní komunity: Příležitost podpořit a zapojit se do místní svatební komunity.

Workshopy a přednášky: Možnost prezentovat své odborné znalosti prostřednictvím workhopů a přednášek pro ostatní dodavatele.

Jako bonus oslov budoucí manžele, kteří plánují svatbu 2024-2025

Benefity pro nevěsty

Proč přijet na setkání

Užijete si krásný den na nádherném svatebním místě.

Získáte informace o trendech: Seznámí se s nejnovějšími svatebními trendy a styly, které mohou obohatit jejich vlastní svatební přípravy.

Jak vypadá svatební místo v den svatby.Jak vypadají nazdobené stoly, obřadní místo, fotokoutek, zábava pro Vás a pro Vaše hosty.

Dotazy a odpovědi: Budete mít příležitost klást otázky a získat odborné rady od zkušených svatebních dodavatelů.

Můžete se přihlásit na různé workshopy pro nevěsty, které pro Vás ten den uspořádáme.

Seznámíte se osobně s dodavateli, které naleznete na www.jihoceskanevesta.cz

bottom of page