top of page

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti

Chcete, aby vaše svatební album bylo nejen krásné, ale také plné radosti a smíchu? Veselé svatební fotografie jsou skvělým způsobem, jak zapojit všechny hosty a získat úžasné vzpomínky na váš velký den. Níže najdete inspiraci a nápady na zábavné svatební fotografie, které zaručeně pobaví vás i vaše hosty.

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti -5mužů a baset s pivem

Nápady na veselé svatební fotografie

Vtipné fotografie během obřadu

Smích a radost jsou nedílnou součástí každé svatby. Domluvte se s fotografem, že chcete zachytit i ty nejvtipnější a nejspontánnější okamžiky. Připravte se na to, že budete otevření nečekaným záběrům, které dodají vašim fotografiím jedinečný šmrnc.

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti-Nevěsta s ženichem u oltáře a labrador

Veselé fotografie s nevěstou

Nebojte se uvolnit a užít si focení! Naplánujte s fotografem zábavné a kreativní záběry, které odrážejí vaši osobnost. Ať už se jedná o vtipné pózy nebo překvapivé momenty, tyto fotografie vám připomenou, jak jste se bavili.

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti-Nevěsty podpatek a mládenci

Veselé fotografie s ženichem

Povzbuďte ženicha, aby projevil svůj smysl pro humor a během focení se uvolnil. Naplánujte zábavné pózy nebo překvapivé okamžiky, které vyvolají smích a zachytí spontánní, radostné momenty. Pracujte úzce s fotografem, aby byl připraven zachytit tyto veselé vzpomínky.

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti - ženich a jeho kamarádi

Vtipné momenty s dětmi

Děti jsou často zdrojem největšího smíchu a radosti. Povzbuďte je, aby byly samy sebou, a plánujte interaktivní hry nebo vtipné aktivity, které vyvolají smích a vytvoří spontánní momenty. Buďte trpěliví a připraveni zachytit tyto neocenitelné okamžiky.

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti - Mládenci s cedulemi

Zábavné fotografie s dopravními prostředky

Buďte kreativní s výběrem dopravních prostředků a přidejte prvky zábavy a smíchu. Zvažte vintage auta, kola nebo dokonce neobvyklé možnosti jako kufrový vozík nebo nákupní košík. Domluvte se s fotografem, aby zachytil vtipné momenty během přepravy, jako komické reakce nebo hravé interakce s vozidlem.

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti - nevěsta a ženich na tříkolce

Vtipné taneční fotografie

Taneční parket je skvělým místem pro veselé fotografie. Povzbuďte své hosty, aby se uvolnili a předvedli své vtipné taneční pohyby. Domluvte se s fotografem, aby byl připraven na spontánní momenty a skupinové fotky plné smíchu. Použijte rekvizity jako nafukovací nástroje nebo směšné klobouky, aby se zábava ještě znásobila.

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti - nevěsta a ženich na tanečním parketě

Veselé fotografie z recepce

Od komických skupinových záběrů po nečekané okamžiky zábavy, tyto fotografie zachytí radost a lehkovážnost vaší oslavy. Vytvořte vzpomínky, které vám přinesou úsměvy na mnoho let dopředu.

Veselé svatební fotografie: Zachyťte nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a radosti- pití panáků na baru

Jak zachytit veselé svatební fotografie

Vytvoření veselých svatebních fotografií může být skvělým způsobem, jak zachytit nezapomenutelné okamžiky a přidat trochu humoru do vašeho zvláštního dne. Zde je několik tipů, jak toho dosáhnout:

  • Plánujte zábavné rekvizity a cedule: Připravte sbírku vtipných rekvizit a cedulí, které můžete vy a vaše svatební party použít na fotografiích. Myslete na obří sluneční brýle, směšné klobouky, knírky na tyčkách nebo cedule s humornými zprávami. Povzbuďte fotografa, aby tyto rekvizity začlenil do spontánních i pózovaných záběrů.

  • Povzbuzujte spontánní momenty: Spontánní záběry často zachytí nejopravdovější a nejvtipnější reakce. Povzbuďte fotografa, aby byl na pozoru před spontánními, humornými momenty po celý den. Ať už je to břišní smích během obřadu nebo bláznivý taneční pohyb na parketu, tyto spontánní záběry mohou být ty nejzábavnější.

  • Koordinujte skupinové pózy: Plánujte skupinové pózy, které zahrnují vaši svatební party, rodinu a přátele. Povzbuďte kreativitu a humor v těchto pózách. Například nechte všechny skákat do vzduchu, vytvořte lidskou pyramidu nebo udělejte vtipné pózy, jako předstírání omdlení při polibku.

  • Začněte nečekané prvky: Překvapte své hosty nečekanými a humornými prvky. To může zahrnovat překvapivou návštěvu vtipného charakteru nebo maskota, komickou scénku během recepce nebo dokonce improvizovaný taneční souboj. Tyto nečekané momenty nejen rozesmějí vaše hosty, ale také vytvoří nezapomenutelné fotografické příležitosti.

  • Využijte tematické nebo kostýmové fotografie: Zvažte zařazení tematického nebo kostýmového prvku do svatebních fotografií. To může být tak jednoduché jako focení s vaší svatební party v hravých kostýmech nebo tak propracované jako inscenování scény z vašeho oblíbeného filmu nebo televizního pořadu.


Veselé svatební fotografie přidávají dotek smíchu a lehkovážnosti do vašeho zvláštního dne. Přijměte spontánnost, plánujte vtipné momenty a pracujte úzce se svým fotografem, abyste vytvořili nezapomenutelné vzpomínky a zachytili radostnou atmosféru vaší svatby. Tyto fotografie vám přinesou úsměvy a vzpomínky na mnoho let dopředu.

Jihočeská nevěsta je skvělé místo pro hledání inspirace a vyhledávání svatebních dodavatelů a míst pro vaší svatbu.


Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu či Facebooku

S láskou Klára ❤️

Jihočeská nevěsta

Zdroj fotografií: Pinterest

8 views

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page