top of page

Svatební trendy pro rok 2023

S dalším rokem přicházejí i nové svatební trendy. Není pravidlem se těchto trendů držet, ale jako inspirace mohou krásně posloužit. Pojďme se společně podívat co je trendem letošního roku.

Svatební šaty

Květinové vzory

Vzory připomínající květiny každého okouzlí. Působí jemně a zároveň vaše svatební šaty budou o něco zajímavější!

Šaty bez ramínek

Tento styl šatů působí velmi elegantně. Budete se v nich cítit jako princezna! A co teprve když se k šatům bez ramínek přidají rukávy? To je za mne naprostá nádhera. Rukávy můžete kdykoliv během dne sundat a tím pádem z jednich šatů vzniknou dvoje!

Barevné potisky

Bílé šaty s barveným potiskem můžou plno lidí zaskočit, ale pokud máte ráda něco výjimečného, tak tenhle trend je přímo pro Vás!

Další trendy pro rok 2023

Šaty pro družičky

Minulý rok dominovala zelená barva, ale letos to jsou odstíny modré a levandulové.

Pokud vaše svatba obsahuje tyto barvy, tak bude vážně trendy!

Šaty pro družičky si můžete zapůjčit v @a.v.a.n.o.a

Perly

Perly jsou největším trendem pro tento rok! Můžete mít perlově zdobené šaty, boty, náušnice, závoj. Perly můžete mít kdekoliv a vypadá to skvěle!

Venkovní svatby

Venkovní svatby jsou trendem už nějakou dobu a nevynechají ani tento rok. Mít svatbu venku a ještě k tomu na nějakém krásném místě v přírodě okouzlí snad každého.

Nezapomeňte myslet na nějakou vnitřní variantu! Nikdy nevíte kdy začne pršet.

First look

Tento trend se stává víc a víc oblíbenější. Jde o to, že se nevěsta s ženichem setkají už před obřadem, pouze s fotografem a kameramanem. Má to své výhody, vidět se poprvé jen takto ve dvou je pro mnohé velmi uvolňující a před obřadem z nich opadne ten největší stres a také se stihnou udělat fotky před začátkem svatby a nemusíte pak opouštět hosty a svatební program na několik hodin kvůli focení. Nebojte, dojatí budete i na obřadu.

Dalším trendem je dřevo, elegance, venkovský styl a stále přetrvávající styl boho. Rozmazané fotografie, bohatě zdobené dorty, prsteny z růžového zlata, mini šaty na večer, barvy a samozřejmě udržitelnost, jde nám o planetu, a proto hledáme cesty, jak si svůj velký den užít tak, aby netrpěla.

Nezapomeňte, Váš svatební den je opravdu jen Váš a proto si ho udělejte přesně tak jak si přejete, aby pro Vás byl dokonalý. ♥️

Vaše Ivet ♥️

@ivetslush

@a.v.a.n.o.a

Zdroj fotografií : Pinterest

110 views

Recent Posts

See All

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page