top of page

Rozlučka se svobodou pro nevěstu

🤍

Dnešní téma bude inspirací spíše pro svědkyně nebo družičky, kterých se plánování a příprava rozlučky týká.


Rozlučku se svobodou nemusí organizovat zrovna svědkyně nebo družičky, ale určitě to musí být někdo, kdo má k nevěstě blízko a ví co má ráda a co by ji potěšilo. Určitě není špatně, když si rozlučku uspořádá sama nevěsta.


Kdo rozlučku se svobodou platí?

Samozřejmě je to vše o domluvě, ale pokud je to překvapení pro nevěstu, tak by to určitě nevěsta platit neměla. Ze začátku je důležité se domluvit na nějaké částce a tu rozdělit mezi skupinu lidí, kteří se rozlučky účastní. Pak už stačí pověřit jednu osobu co to vše zařídí a nakoupí, nebo si to mezi sebou skupinka rozdělí a každý zařídí něco. Ale určitě by měla být jedna osoba skupiny ta hlavní, co vše řídí a z velké části o všem rozhoduje, předejde se díky tomu různým hádkám a neshodám.

🤍


Kdy je ten správný čas rozlučku uspořádat?

Ideální čas na rozlučku je týden před svatbou. Nezapomeňte se zeptat nevěsty a s ní termín domlouvat! Čím blíž se blíží den D, tak nevěsta má před sebou plno povinností, zkrášlovacích příprav atd. Proto je potřeba datum rozlučky řešit s ní, aby si na to vyhradila čas.

Nebo ji dejte pozvánku na rozlučku s předstihem a nevěsta se ráda přizpůsobí!

🤍 Jak by mohla rozlučka vypadat?

Je plno způsobů jak rozlučku uspořádat. Nezapomeňte, že musíte zvolit zábavu podle toho co se nevěstě líbí! Například, pokud by se Vám líbilo mít rozlučku v baru neznamená, že to tak chce mít i nevěsta. Proto na toto nezapomínejte! Věřte, že až jednou budete mít svatbu Vy, tak Vám to jistě nevěsta vrátí a zažijete rozlučku podle Vašeho gusta!

🤍 Rozlučka formou pikniku

Tento styl se mně osobně líbí nejvíce. Plno polštářů, světýlka, dobré jídlo a pití. Působí to krásně, pohodově a zaručeně z toho vzniknou krásné fotky!

🤍 Rozlučka na divoko

Pro někoho je divoká rozlučka jasná volba! Projet se limuzínou, tančit v baru, pít alkohol a co teprve pánský striptýz!

🤍 Rozlučka u moře

Tato volba je určitě dražší variantou, ale proč ne! Mít rozlučku v krásném domečku u pláže je prostě sen!

Je plno možností kde by se mohla rozlučka konat. Například v restauraci, na chatě nebo u někoho doma! Jde to uspořádat prostě kdekoliv.

🤍 Co si na sebe obléct?

Můžete objednat trička, pro nevěstu samozřejmě, aby byla odlišná od Vás.

Můžete se sladit do stejné barvy nebo si pořídit šerpy. Koupíte si stejné šaty, sukně a nebo na večerní wellness stejné župánky.

🤍 Co na rozlučce dělat?

Existuje plno her, které na rozlučce hrát. Určitě můžete očekávat článek, kde Vám plno her sepíši a Vy se budete moci inspirovat. ♥️


Nezapomeňte vše fotit! Vzpomínky jsou důležité a za pár let si díky fotkám hezky zavzpomínate! Vezměte s sebou třeba polaroid! Z toho mají fotky své kouzlo! Kupte nevěstě nějaké album do kterého může fotky dát!


A nezapomeňte nevěstě pořídit podvazek!


Děkuji za přečtení ♥️ Doufám, že se Vám dnešní článek líbil, a že bude někoho inspirovat. 🥂

Vaše Ivet ♥️

@ivetslush

@a.v.a.n.o.a


Zdroj fotografií: Pinterest

237 views

Recent Posts

See All

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page