top of page

Nová doba, nové zvyky aneb přestupný rok je tady!

29.2.2024 zásnuby v rukách žen

Film Návrh - ČSFD

Překvapte Svého muže výjimečným způsobem!

Ahoj milé nevěsty a odvážné ženy! Přestupný rok nám přináší nejen o jeden den navíc, ale i zajímavou tradici, která vám dává příležitost udělat něco mimořádného. Co kdybyste se v tento výjimečný rok rozhodly obrátit tradici naruby a vyjádřit svůj závazek tím nejneobvyklejším způsobem – požádat svého milého o ruku?

Historie tradice:

Přestože se může zdát, že to je moderní koncept, tradice, kdy žena požádá muže o ruku, má své kořeny v dobách, kdy se považovalo za normální, že muž dělá první krok. Přestupný rok byl chápán jako období, kdy se tradiční role obrací a žena má příležitost si vzít osud do svých rukou.

Slavné ženy, které požádaly o ruku muže:

Několik slavných osobností se rozhodlo udělat první krok. Například herečka Elizabeth Taylor, která si vzala svého třetího manžela Michaela Todda, nebo britská královna Viktorie, která požádala o ruku svého bratrance Alberta.

Jak na to – žádost o ruku muže:

Když se rozhodnete využít přestupného roku k tomu, abyste vzala věci do vlastních rukou, mějte na paměti, že romantika a kreativita jsou klíčové. Můžete si vybrat speciální místo, které pro vás oba má význam, a překvapit ho tímto krásným a neotřelým gestem.

Netradiční místa pro žádost o ruku:

A co takhle na vrcholu hory, při pikniku v lese nebo dokonce na místě, kde jste se potkali poprvé? Výběr místa může být osobní a romantický, a tak si vyberte takové, které vystihuje vaši jedinečnou lásku.

Zásnubní prstýnek nebo jiný šperk:

Pokud přemýšlíte o tom, zda koupit zásnubní prstýnek nebo jiný šperk, nenechte se omezovat tradičními představami. Může to být klasický prstýnek s diamantem, ale také náhrdelník, náramek nebo něco, co má pro vás oba význam. Důležité je, aby to bylo něco, co váš partner ocení a co bude nosit s radostí.

Odkud pochází tradice:

Přestože není jasně zaznamenáno, kde přesně tato tradice vznikla, někteří historici tvrdí, že má kořeny v Irsku, kde podle legendy svatý Patrik udělil ženám právo požádat muže o ruku během přestupného roku.

žádost o ruku v podání nevěsty

Podpora od rodiny a přátel:

Aby byl tento moment ještě speciálnější, můžete své plány sdílet s rodinou a přáteli. Jejich podpora a radost z vaší neotřelé žádosti o ruku mohou dodat vašemu rozhodnutí ještě větší význam.

Romantika a originalita:

Při plánování tohoto výjimečného okamžiku si dovolte být kreativní. Můžete vytvořit vlastní pohádkový příběh, v němž jste vy hrdinkou, která bere osud do vlastních rukou. Romantika a originalita jsou klíčovými ingrediencemi, které udělají tento moment nezapomenutelným.

V přestupném roce máte jedinečnou příležitost udělat něco mimořádného ve svém vztahu. Ať už si vyberete romantické zákoutí nebo neotřelé místo, kde se vaše láska rozvinula, nechte lásku a odvahu vést cestou k nezapomenutelnému začátku nové etapy vašeho života. Takže dámy, připraveny na velký krok? 💍❤️


vezmeš si mě

Jihočeská nevěsta je skvělé místo pro hledání inspirace a vyhledávání svatebních dodavatelů a míst pro vaší svatbu.


Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu či Facebooku

S láskou Klára ❤️

Jihočeská nevěsta


Zdroj fotografií:

  • Pinterest

  • ČSFD


35 views

Recent Posts

See All

Комментарии

Оценка: 0 из 5 звезд.
Еще нет оценок

Добавить рейтинг
bottom of page