top of page

Ahoj,
jsem Klára Koklarová, a mám tu čest být duší projektu Jihočeská nevěsta.

Moje cesta začala, když jsem se stala nevěstou a začala plánovat svou vlastní svatbu. Rychle jsem si uvědomila, že chybí místo, které by spojilo všechny úžasné lokální dodavatele a krásná svatební místa v Jihočeském kraji. To bylo mé svatební probuzení!

 

V únoru 2021 jsem se rozhodla sdílet svou vášeň na Instagramu pod účtem Jihočeská nevěsta a v červenci 2021 jsem spustila tyto úžasné webové stránky. Mým hlavním cílem je vytvořit nejkomplexnější katalog ověřených dodavatelů a pohádkových svatebních míst v Jihočeském kraji.

 

Jsem hrdou maminkou dvou úžasných dětí. Syn Martin přišel na svět v prosinci 2021 a dcera Aneta v srpnu 2023. Jsou aktuálně středobodem mého vesmíru a vše se točí okolo nich.

 

Chci, aby Jihočeská nevěsta byla místem, kde mohou nevěsty najít vše, co potřebují pro svůj velký den, a to jednoduše a pohodlně. Zároveň dávám místním podnikatelům příležitost zazářit a dostat se do povědomí budoucích nevěst.

 

Těším se na naši společnou cestu, plnou krásných svatebních příběhů a úspěchů. Pokud máte zájem stát se součástí našeho exkluzivního katalogu, neváhejte nás kontaktovat. Vaše svatba je náš příběh, a společně ho napíšeme nezapomenutelným způsobem.

Jihočeská nevěsta

Martin a Klára Koklarovi
info@jihoceskanevesta.cz
+420776088989
IČO: 09902791
č.účtu : 1459214592/5500

 

bottom of page