top of page

Jarní editorial 
6.května 2023

Níže máte k nahlédnutí fotografie z překrásného jarního editorialu, který se konal 6.května 2023 na Tvrzi Skočice. Na tomto editorialu se podílelo celkem 17 svatebních dodavatelů a já jsem moc ráda, že jsem tento tým lidí mohla díky webovým stránkám dát dohromady. Následně koordinaci editorialu a veškerou výzdobu již převzala mladá a nadaná paní Móžiová, se kterou se teď můžete na webových stránkách vídat častěji, jelikož je od jara naší svatební blogerkou a pro letošní 2. ročník Českobudějovického veletrhu Jihočeské nevěsty i hlavní pořadatelkou. 

Přeji Vám krásné čtení a ať se Vám fotografie líbí stejně tak moc jako nám. 

S láskou 

Jihočeská nevěsta

Jarní editorial

Jaro pro nás znamená začátek nové svatební sezóny. A tak jsme se rozhodli udělat tento krásný jarní editorial, kde naše nevěsta a ženich měli možnost si vyzkoušet svatbu na nečisto, jelikož v červenci mají svojí vlastní svatbu. Tématem naší svatby nanečisto byly jarní pastelové barvy, kde jsme si mohli vyzkoušet, že se nemusíte bát kombinovat pastelové barvy a tak netvořit vše do neutrálních tónů. Jaro je symbolem probouzení se přírody a příchodu nového života.

Mialis Jewelry

"Jarní svatba si nejvíce rozumí s pastelovými odstíny." 

V Mialis vyrábí především netradiční, ale i klasické snubní prsteny, jedinečné zásnubní prsteny a množství personalizovaných kousků ruční výroby. V Mialis věří, že šperky by měly být jedinečné, stejně jako chvíle, vzpomínky a lidé, kterými se obklopujete. Šperky vyrábí ručně, ale také za pomoci nejmodernějších technologií.